Nové produkty

 • Káva Zimbabwe

  280,00 Kč

  Zimbabwská káva je „kafíčko“ labužníků. Káva se začala v Zimbabwe pěstovat v 60. letech, když zde jihoafričtí farmáři založili první plantáže. Kávová produkce země se koncentruje poblíž hranic s Mozambikem. Káva se vyznačuje jemnou a čistou chutí s ovocným nádechem. Jedná se o africkou kávu vysoké kvality. Vyžaduje střední až silnější pražení, při kterém se rozvine jeho bohatá chuť s jemnou nakyslostí.

 • Káva Zambie

  260,00 Kč

  Jedná se o kávu velmi dobré kvality, což označují písmenka AA. Je jemnější než káva z Keni, ale vyžaduje silnější pražení, při kterém se rozvine její plná a bohatá chuť. Káva je jemně nakyslá s harmonickou chutí bez hořkosti.

 • Káva Uganda Bugishu

  240,00 Kč

  Nejlepší ugandská káva se pěstuje podél keňské hranice kolem Bugishu a hory Elgon. Tato káva má jemnou, harmonickou a velice bohatou chuť s velice jemnou kyselostí. Je to káva s velkou budoucností. Profil chuti: zralé ovoce a mléčná čokoláda.

 • Káva Peru

  240,00 Kč

  Káva z Peru se vyznačuje vyváženou chutí a vkusnou kyselostí. Chuť je harmonická, jemně čokoládově zabarvená. Nádech jemné acidity v ústech mizí překryt příjemně dlouhou hořkou dochutí. Velká část produkce peruánské kávy se dodává na trh jako "biokáva".

 • Káva Papua New Guinea Sigri

  260,00 Kč

  Káva je kvalitní arabika tmavě šedozeleného zbarvení zelených zrn, vyrovnané velikosti. Chuť je jemná s hlubokou vůní, kulatým tělem a slabší aciditou. Káva je trochu zemitá s chutí kořeněné čokolády a lehkým nádechem tabáku, komplexitu dorovnává lehká ovocnost a podtóny karamelu.

 • Káva Panama La Esmeralda

  500,00 Kč

  Vynikající jednodruhová káva, pěstovaná v nadmořské výšce 1650m n.m. v oblasti Boquete provincie Chiriqui, na jihozápadě Panamy.

  Jde o  produkci z farmy La Esmeralda rodiny Peterson, z oblasti Jaramillo, kterou rodina přejmenovala na Pequena Suecia (malé Švédsko).

  Káva se vyznačuje citrónově-květinovou chutí, s výrazným aroma a velmi šťavnatým tělem.

 • Káva Nicaragua Maragogype

  400,00 Kč

  Odrůda Maragogype je charakteristická svými obřími zrny. Tato káva má velmi intenzivní aroma, plnou a bohatou chuť. Lehce ovocná chuť doprovázená tóny ořechů a mandlí. Ve velmi intenzivní a dlouhotrvající dochuti můžeme cítit hořkou čokoládu a černý rybíz

 • Káva Nepal Mt. Everest Supreme

  540,00 Kč

  Káva s dobře vyváženým poměrem jemné kyselosti a hořkosti, jemná nasládlost a slanost. Vůně jasmínu, citrusových plodů a lískových ořechů, navíc jemná vůně koriandru a čerstvé růže.

 • Káva Mexico Maragogype

  400,00 Kč

  Kávové zrno o třetinu větší než obvyklá kávová zrna. Chuťově vyvážená káva. Není hořká, je mírně nakyslá, chutná slabě po ovoci a je příjemně harmonická. Střední pražení. Špičková kvalita, káva je sladká, vyvážená, s lehkou aciditou. Příchuť můžeme popsat jako ovocnou. Tato stoprocentní arabika má skvostně hladkou, krémově soudržnou a jemnou pěnu.

 • Káva Malawi Mapanga AA

  240,00 Kč

  Malawi patří k nejmenším africkým zemím produkujícím kávu. V kontrastu s tím je velikost a vyzrálost chuti, jež tato káva skrývá. Nepražené zrno se od ostatních odrůd kávy liší odstínem. Je zbarvená jemně do modra, proto jej Malawijci srovnávají se hřbety rybek. Tato káva je často přirovnávána ke kávě keňské. Tato káva se rozvine do lahodných nasládlých odstínů, a proto je známa pro svoji plnou živou chuť a velmi výraznou vůni

 • Káva Kenya

  340,00 Kč

  Je řazena k nejkvalitnějším světovým arabikám. Pěstuje se ve vysokých nadmořských výškách. Nabízí širokou škálu chutí závislých na stupni pražení - chuť citrusů, sladkých třešní, pomeranče, mandarinek a jasmínu. Vše se zde krásně prolíná s výbornou aciditou a sladkostí. Již tak perfektně balancovanou kávu doplňuje obdivuhodná sametovost až hebkost. Unikátní káva čistým profilem, která je velmi příjemná a chuťově bohatá. Prostě plantážní káva špičkové kvality. Domorodí Keňané věří, že je ve zdejší kávě ukryta lví síla, žirafí elegance a gepardí rychlost.

 • Káva Indonesia Bali

  260,00 Kč

  Pochází úpatí pohoří Kintamani je dobrá a dobře organizovaná na kvalitu.Její chuť připomíná jahodový džem, čokoládu i brandy. Hladká chuť (nízká kyselost) zemitá pachuť dodávají kávě typickou chuť.Zpracovává se metodou poloprané, používají se zrna nejlepší kvality